Wydarzenia
VII Zjazd Polskiego Towarzystwa Badania Bólu (..r.)
W dniach 15-18 września 2010 r. w Gdańsku odbędzie się VII Zjazd Polskiego Towarzystwa Badania Bólu, będący miejscem spotkań lekarzy zajmujących się terapią bólu, mający na celu pogłębianie wiedzy na temat różnych metod walki z bólem.
O PST w Panoramie (..r.)
Informacja o Terapii Sygnałem Pulsacyjnym w Panoramie.
PST sponsorem załogi w rajdach samochodowych (..r.)
PST zostało sponsorem częstochowskiej załogi President Rally Team, która debiutowała w 7. rundzie Rajdowego Pucharu Polski w Rajdzie Karkonoskim.
Centrum PST na Dolnym Śląsku (..r.)
Zapraszamy Państwa do skorzystania z terapii PST w pierwszym we Wrocławiu gabinecie oferującym oryginalną terapię PST.
CERTYFIKAT INNOWACYJNOŚCI (..r.)
Technologia PST posiada wydany przez Polskie Towarzystwo Fizjoterapii certyfikat innowacyjności, umożliwiający ubieganie się o dotacje z UE w ramach programu Innowacyjna Gospodarka na zakup urządzeń PST.
Centrum PST w Tychach! (..r.)
Dnia 10.07.2010 r. odbędzie się otwarcie Centrum PST w Tychach.
II edycja PST CUP 2010 (..r.)
W niedzielę, 20 czerwca odbyła się druga edycja zawodów PST CUP 2010. Turniej wygrali trampkarze Rakowa z rocznika 98. Niespodziankę sprawili kibicom młodsi koledzy z klubu, którzy wywalczyli srebrne medale. Najniższy stopień podium przypadł zespołowi KKS Kalisz.