Nasza firma

President Electronics Poland jest firmą obecną na rynku radio i telekomunikacyjnym od 1990 roku. Swoją działalność firma rozpoczęła jako wyłączny dystrybutor radiotelefonów, anten i akcesoriów na pasmo 27 Mhz (CB radio) firmy PRESIDENT, mającej swoją siedzibę w południowej Francji. Dzisiaj President Electronics Poland działa jako: wyłączny dystrybutor produktów Groupe President Electronics w Polsce, autoryzowany dealer radiotelefonów firmy: MOTOROLA. Firma prowadzi szeroko rozumiane usługi radio i telekomunikacyjne takie jak: sprzedaż urządzeń radiokomunikacyjnych, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz montaż radiotelefonów i anten.

W wyniku rozwoju firmy President Electronics Poland, w 2009 roku została powołana do życia firma PST Medical.

PST Medical powstała w celu niesienia pomocy ludziom dotkniętym dolegliwościami układu ruchu. Korzystając z doświadczenia grupy PST Global, spółka zajmuje się rozpowszechnianiem w Polsce technologii PST (Terapii Sygnałem Pulsacyjnym).

W Częstochowie powstało pierwsze w Polsce Centrum Leczenia Chorób Kości i Stawów PST, które stosuje z powodzeniem terapię PST.

Zalecenia PST

Artroza

Bóle stawów

Bóle kręgosłupa

Ból kolana

Fizjoterapia

Fizykoterapia

Rehabilitacja

Magnetoterapia

Kontakt

Piotr Witkowski

ul. Jagiellońska 67 / 71

42-200 Częstochowa

e-mail: biuro@pst-polska.pl

tel. 607 694 549

Mapa dojazdu