Nasza firma  
President Electronics Poland jest firmą obecną na rynku radio i telekomunikacyjnym od 1990 roku. Swoją działalność firma rozpoczęła jako wyłączny dystrybutor radiotelefonów, anten i akcesoriów na pasmo 27 Mhz (CB radio) firmy PRESIDENT, mającej swoją siedzibę w południowej Francji. Dzisiaj President Electronics Poland działa jako: wyłączny dystrybutor produktów Groupe President Electronics w Polsce, autoryzowany dealer radiotelefonów firmy: MOTOROLA. Firma prowadzi szeroko rozumiane usługi radio i telekomunikacyjne takie jak: sprzedaż urządzeń radiokomunikacyjnych, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz montaż radiotelefonów i anten.

W wyniku rozwoju firmy President Electronics Poland, w 2009 roku została powołana do życia spółka President Medical Polska sp. z o.o., należąca do francuskiej grupy kapitałowej Groupe President Medical (GPM).

President Medical Polska sp. z o.o. powstała w celu niesienia pomocy ludziom dotkniętym dolegliwościami układu ruchu. Korzystając z doświadczenia grupy GPM, spółka zajmuje się rozpowszechnianiem w Polsce PST (Terapii Sygnałem Pulsacyjnym).

W Częstochowie powstało pierwsze w Polsce Centrum Leczenia Chorób Kości i Stawów PST, które stosuje z powodzeniem terapię PST.
AntyUbezpieczalnia
PRESIDENT
CKM Włókniarz
AZS Częstochowa
Raków Częstochowa
Wykorzystywanie tekstów oraz materiałów graficznych zawartych na stronie bez zgody autorów surowo zabronione!
Copyright © 2008-2019 PST-Polska.pl