Osobiste PST  
Misją Groupe President Medical jest niesienie pomocy możliwie jak największej ilości osób za pomocą technologii PST. Stale unowocześniamy nasze urządzenia, by osiągnąć ten cel. Od momentu wejścia na rynek mobilnego profesjonalnego urządzenia PST w 2003 roku, otrzymaliśmy niezliczoną liczbę zapytań od pacjentów, którzy chcieli mieć urządzenie do terapii PST we własnym domu.

Wiele zainteresowanych technologią PST osób mieszka daleko od miejsc, gdzie mogliby skorzystać  z terapii. Ponadto wielu z nich ceni sobie komfort, jaki daje możliwość wykonywania zabiegów leczniczych w zaciszu własnego domu.

Dzięki staraniom osób pracujących nad unowocześnianiem urządzeń PST jesteśmy w stanie zaoferować Państwu urządzenie Personal Compact Infinity.

Urządzenie to bazuje, jak wszystkie profesjonalne urządzenia do terapii PST, na tej samej oryginalnej, sprawdzonej przez prawie 40 lat technologii. Posiada również te same wskazania do stosowania, co przenośne urządzenie PST H-50, przeznaczone dla  osób profesjonalnie zajmujących się leczeniem i rehabilitacją.

Personal Compact Infinity jest Państwa osobistym urządzeniem do terapii, które może pomóc nie tylko Wam, ale także Waszej rodzinie czy przyjaciołom.


Zalety urządzenia Personal Compact Infinity:

 • małe lekkie, bardzo poręczne

 • proste w obsłudze

 • możliwość wykonywania terapii w każdym miejscu i o każdej porze

 • bezboleśnie

 • bez działań ubocznych

 • efekt terapeutyczny jak w przypadku profesjonalnych urządzeń PST

 • 2 lata gwarancjiUrządzenie spełnia wymogi Dyrektywy o produktach medycznych nr 93/42/EEC i posiada nadane przez TÜV oznakowanie CE 0123.


Wskazania do zastosowania Personal Compact Infinity:

Personal Compact Infinity stosuje się przy wielu schorzeniach i uszkodzeniach stawów kończyn górnej i dolnej, w szczególności w przypadkach kontuzji sportowych.

W sytuacji, gdy zabiegom musi być poddany cały kręgosłup lub jego większy odcinek, należy poddać sie terapii na profesjonalnym urządzeniu PST H-300 w Centrum PST, które przyniesie większą skuteczność zastosowanej terapii.

W zależności od rodzaju schorzenia, wielu pacjentów odczuwa po terapii PST wyraźną poprawę sprawności fizycznej oraz znaczne uśmierzenie bólu. Wielu pacjentom udało się nawet całkowicie uwolnić od bólu.


 • szyja
  artroza i uszkodzenia szyjnego odcinka kręgosłupa

 • bark, łokieć i dłoń
  choroby stawów spowodowane zwyrodnieniami, stanami zapalnymi i urazami

 • kolano
  choroby stawów spowodowane stanami zapalnymi, zwyrodnieniami i urazami

 • stopa
  problemy ze ścięgnem Achillesa, kontuzje więzadeł stawu skokowegoProszę pamiętać o przestrzeganiu wskazań i przeciwwskazań do stosowania PST, które zostały szczegółowo ujęte w instrukcji obsługi dla urządzenia Personal Compact Infinity!AntyUbezpieczalnia
PRESIDENT
CKM Włókniarz
AZS Częstochowa
Raków Częstochowa
Wykorzystywanie tekstów oraz materiałów graficznych zawartych na stronie bez zgody autorów surowo zabronione!
Copyright © 2008-2019 PST-Polska.pl