PST sponsorem załogi w rajdach samochodowych  (..r.)
« powrót
PST zostało sponsorem częstochowskiej załogi President Rally Team, która debiutowała w 7. rundzie Rajdowego Pucharu Polski w Rajdzie Karkonoskim.

Drugim rajdem załogi President Rally Team był Rajd Wisły - 8 runda RPP, który odbył się w dniach 10-11 września 2010 r. Częstochowska załoga zajęła 4 miejsce w klasie, co jest ogromnym sukcesem, z tego powodu, że był to ich drugi start w RPP, a dla regionu częstochowskiego jest to najlepszy wynik w rajdach samochodowych w ostatnich latach. Rajd został oceniony przez większość załóg jako najtrudniejszy technicznie i najbardziej wyczerpujący w tym sezonie.
Zwycięzcą rajdu została załoga Aleksander Zawada i Grzegorz Gouda z klasy A-7, autem Honda Civic Type R, a zwycięzcą klasy N-3 zostali Mateusz Tutaj i Michał Grudziński, którzy zajęli 4 miejsce w klasyfikacji generalnej. Liderem Pucharu Polski pozostali Wojciech Chuchała i Ryszard Ciupka.