Odkryj PST

PST służy leczeniu chorób układu ruchu przebiegających z głównymi objawami w postaci bólu i ograniczenia sprawności ruchowej.

Opatentowana technologia PST przy prawidłowym zastosowaniu, obok działania zapobiegawczego, może służyć jako środek pomocny w uzyskaniu pełnej witalności i radości życiowej.

PST jest przyjazną i naturalną terapią:Przebieg terapii PST

Terapia obejmuje 9 lub 12 jednogodzinnych zabiegów w kolejno następujących po sobie dniach. Dopuszcza się dwudniową przerwę w terapii pod warunkiem odbycia pięciu zabiegów z rzędu.
Jest to schemat terapeutyczny, który empirycznie okazał się najbardziej skuteczny.Każdy ze stawów lub inny obszar ciała, który ma zostać poddany terapii, umieszczany jest w aplikatorze - szpuli terapeutycznej, która przenosi sygnały PST za pomocą pola elektromagnetycznego.

Nie są znane jakiekolwiek działania uboczne terapii PST. Zabieg jest dla pacjenta nieuciążliwy i bezbolesny. Czasami może być odczuwalne ciepło lub mrowienie w obrębie leczonego obszaru.

Wyniki leczenia

U ok. 80% pacjentów, którzy poddali się terapii PST wystąpiło wyraźne zmniejszenie dolegliwości bólowych oraz poprawa sprawności ruchowej. Rozmiar sukcesu terapeutycznego zależał indywidualnie od ciężkości schorzenia, co oznacza, że pełnego ustąpienia bólu i nieograniczonej sprawności ruchowej nie można z reguły osiągnąć za pomocą jednej serii zabiegów u pacjenta z dużą nadwagą i IV stopniem nasilenia zmian artretycznych.

Większość pacjentów wykazuje już w trakcie leczenia  zmniejszenie dolegliwości bólowych oraz związane z tym zwiększenie aktywności ruchowej. W czasie fazy "przebudowy" struktur tworzących staw może wystąpić krótkotrwałe nasilenie bądź też zmiana charakteru dolegliwości bólowych.

PST jest leczeniem stymulacyjnym prowadzącym do uruchomienia własnych mechanizmów regeneracyjnych organizmu. Z tego też względu ostateczne wyniki leczenia występują zwykle dopiero po pewnym czasie od zakończenia terapii. W przypadku lżejszych schorzeń po ok. 4-6 tygodniach, a w przypadku cięższych schorzeń pełen efekt terapeutyczny może być osiągnięty po ok. 6 miesiącach.

Badania nad trwałością efektu terapeutycznego PST dowodzą długoletnią poprawę w obrębie leczonego obszaru u większości pacjentów.
Zalecenia PST

Artroza

Bóle stawów

Bóle kręgosłupa

Ból kolana

Fizjoterapia

Fizykoterapia

Rehabilitacja

Magnetoterapia

Kontakt

Piotr Witkowski

ul. Jagiellońska 67 / 71

42-200 Częstochowa

e-mail: biuro@pst-polska.pl

tel. 607 694 549

Mapa dojazdu