Praca w PST  
Firma President Medical Polska Sp. z o.o., należąca do francuskiej grupy kapitałowej Groupe President Medical (GPM), powstała w 2009 r., w wyniku rozwoju firmy President Electronics Poland – lidera na rynku radio i telekomunikacyjnym. Korzystając z doświadczenia grupy GPM, President Medical Polska zajmuje się rozpowszechnianiem w Polsce urządzeń do oryginalnej terapii PST®, czyli nowoczesnej bezinwazyjnej metody leczniczej schorzeń aparatu ruchu. Terapia PST jest metodą leczniczą, której skuteczność oraz bezpieczeństwo zostało poparte w ciągu ponad 30 lat, wieloma badaniami klinicznymi w prestiżowych placówkach naukowych na całym świecie, na grupie ponad 70 tys. pacjentów.

Wszystkie urządzenia PST spełniają wymagania Unii Europejskiej odnoszące się do wyrobów medycznych oraz posiadają certyfikat jakości ISO 13485:2003. Ponadto technologia zastosowana w urządzeniach PST chroniona jest ponad 53 zgłoszonymi patentami, w tym najważniejszym patentem, wyróżniającym PST spośród innych, podobnych urządzeń: „Elektromagnetyczna Stymulacja Tkanki Chrzęstnej”.

W 2000 r. organizacja The American Academy of Pain Management wyróżniła twórcę technologii PST dr n. med. i fizyki Richarda Markolla prestiżową nagrodą Johna Liebeskinda. Terapii PST poświęcony jest rozdział 57 publikacji „Pain Management”, która jest oficjalnym podręcznikiem akademickim.

Terapia PST otrzymała wyróżnienie w Konkursie "JURAJSKI PRODUKT ROKU" w kategorii usługa, przyznane przez Regionalną Izbę Przemysłowo - Handlową w Częstochowie.


Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą profesjonalnych urządzeń do oryginalnej terapii PST dla gabinetów lekarskich, klinik, szpitali lub urządzeń do użytku osobistego dla klientów indywidualnych, prześlij swoje CV na adres:
biuro@pst-polska.pl  lub zadzwoń do na nr tel.: 34/ 370 95 95.

Wymagania
- umiejętności negocjacyjne i handlowe
- wykształcenie co najmniej średnie
- niekaralność
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy
- pracę na zasadzie umowy zlecenia lub samozatrudnienia
- atrakcyjny system prowizyjny
- współpracę w młodym ambitnym zespole
- pracę w dogodnych godzinach

Teren pracy
cała Polska
AntyUbezpieczalnia
PRESIDENT
CKM Włókniarz
AZS Częstochowa
Raków Częstochowa
Wykorzystywanie tekstów oraz materiałów graficznych zawartych na stronie bez zgody autorów surowo zabronione!
Copyright © 2008-2019 PST-Polska.pl